E-mail marketing RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn

E-mail marketing wykorzystuje pocztę elektroniczną jako narzędzie komunikacji pomagające realizować najbardziej istotne cele dla Twojej firmy:

  • zwiększenie sprzedaży
  • zwiększanie częstotliwości kontaktu z marką poprzez powiększanie liczby odwiedzin na stronach WWW
  • poprawa komunikacji z klientami, darczyńcami, inwestorami i partnerami
  • analiza przesyłki, badanie skuteczności reklam i minimalizacja liczby wiadomości sklasyfikowanych jako spam
  • powiększenie bazy odbiorców email
  • pogłębianie wiedzy na temat własnych klientów
  • minimalizacja kosztów związanych z mozolną korespondencją drukowaną

Zalety email marketingu

Przesłanie wiadomości email do przygotowanej bazy odbiorców trwa sekundy, co oszczędza Twój cenny czas konieczny do przygotowania wysyłki. Zawsze dokładnie wiadomo, ile wiadomości zostało wysłanych, ile faktycznie dotarło do adresata i zostało przeczytanych, do kogo i kiedy wysłano komunikację, co i kogo zainteresowało. Wiadomości pozwalają na zbierane informacji na temat aktywności odbiorców, dokonywać ich segmentacji w dowolnie złożony sposób, co pozwala na zwiększenie skuteczności kompanii. Koszt dotarcia do odbiorców jest wielokrotnie niższy, niż w przypadku papierowej komunikacji seryjnej wysłanej za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Narzędzia

W zakresie funkcjonalności firma Spacja.com udostępnia gotowy produkt o nazwie LucidMailer spełniający wszystkie wymagania do zarządzania bazą adresów email. Jest to aplikacja internetowa pomagająca w tworzeniu maili oraz w testowaniu i wysyłaniu kampanii mailingowych. Produkt posiada bogatą funkcjonalność zaprojektowaną w celu monitorowania i analizy skuteczności wysyłki. Dodatkowo  LucidMailer może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta umożliwiając automatyczną wysyłkę czy integrację z innymi systemami.

Pomoc w tworzeniu kampanii

Jesteśmy kreatywni. Podzielimy się doświadczeniem i pomożemy Ci zwiększyć efektywność Twoich kampanii. Wiemy jak tworzyć maile, które są zgodne z prawem, działają i pomagają uzyskać jak najwięcej informacji o Twoim odbiorcy. Z naszą pomocą unikniesz zniszczenia reputacji swojej marki przez nieprofesjonalny email marketing.

Lucid Mailer
Effective email marketing: newsletters, bulletins,
mailing campaigns
Lucid CRM
Customer relationship management, internal communication, individual sale
Lucid Sale
Sales assistant with custom-made
e-commerce platforms
Lucid Assistance
Post-Sales support for customers and troubleshooting solutions
Lucid Panel
Software for remote administration of
dedicated servers
Copyright © 2002-2012 Spacja.com