[LucidMailer] Statystyki i śledzenie kampanii
6 years, 5 months ago

Aplikacja LucidMailer została wzbogacona o nowe statystyki wysyłanych kampanii mailingowych. Rozszerzyliśmy integrację z Google Analytics, dzięki czemu możliwa jest dokładniejsza analiza aktywności na stronie docelowej klientów pochodzących z mailingu. Została również rozszerzona integracja z aplikacją LucidCRM poprzez nowe widoki oraz dodatkowe aktywności przyporządkowane kontrahentom na wybrane akcje użytkownika.

[LucidCRM] Szansa sprzedażowa i inne aktualizacje
6 years, 8 months ago

Wczorajszej nocy (19.07.2012) została przeprowadzona globalna aktualizacja systemu LucidOffice obejmująca wszystkie podstawowe aplikacje (LucidCRMLucidMailer) jak i ich wersje spersonalizowane oraz inne aplikacje dedykowane zintegrowane z platformą.

W systemie CRM dodaliśmy funkcjonalność szansy sprzedażowej oraz sprzedaży zintegrowanej ze sklepem internetowym LucidSale. Oprócz tego wprowadziliśmy wiele usprawnień i poprawek w poszczególnych aplikacjach jak i głównym silniku platformy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

[LucidCRM] Rewolucja w obsłudze klienta
6 years, 9 months ago

Po paru miesiącach intensywnych prac została opublikowana nowa wersja systemu Lucid CRM. Zostało wprowadzonych wiele usprawnień, dzięki czemu praca z systemem jest bardziej intuicyjna i dużo wygodniejsza. Do najważniejszych zmian należą:

  • całkowita przebudowa modułu obsługi kontrahentów
  • likwidacja komentarzy na rzecz nowego systemu aktywności działającego na podobnej zasadzie jak serwisy społecznościowe

Zapoznaj się z pełną listą zmian...

Expression Language
6 years, 10 months ago

EL to język który powstał jako alternetywa dla tych, którzy na stronach JSP nie potrafią lub nie lubią pisać w Javie. Generalnie możemy uniknąć stosowania elementów skryptowych na stronach JSP poprzez wykorzystanie akcji standardowych. Stosowanie akcji posiada jednak pewne ograniczenia - np. nie można odwoływać się do elementów zagnieżdżonych w komponentach. EL daje nam takie możliwości. Aby posługiwać się językiem EL, musimy jednak wymazać z pamięci wszystkie reguły jakie obowiązują w Javie. Język EL to po prostu zupełnie inna składnia. 

[LucidCRM] Raporty ze sprawozdań
7 years, 2 weeks ago

Zgodnie z zapowiedzią udostępniliśmy możliwość generowania raportów. Są one tworzone z dokumentów powstałych na podstawie zdefiniowanego szablonu. Generator umożliwia ograniczenie ilości wyświetlanych danych jak i sposobu ich prezentacji. Dodatkowo gdy jest to możliwe raport opatrzony jest również wykresem.

[LucidCRM] Zadania grupowe i powiązania
7 years, 3 weeks ago

W ostatnich dniach dodaliśmy możliwość tworzenia zadań grupowych oraz rozbudowaliśmy powiązania pomiędzy poszczególnymi obiektami systemu. W ten sposób możliwe jest na przykład szybkie zlecenie zadania wypełnienia jakiegoś sprawozdania od razu dla wielu pracowników. Wszystkie związane z tym zadaniem dokumenty oraz wydarzenia będziemy mieć automatycznie zgrupowane w jednym miejscu. W kolejnej aktualizacji systemu dodatkowo możliwe będzie wygenerowanie raportu oraz statystyki z tak powiązanych dokumentów. W dużym zakresie rozbudowana została również funkcjonalność etykiet.

[LucidMailer] Start systemu
7 years, 1 month ago

W ostatnich dniach uruchomiliśmy kolejną usługę z serii Lucid Office: Lucid Mailer. Jest to aplikacja internetowa pomagająca w tworzeniu, wysyłaniu i monitorowaniu kampanii e-mail marketingowych.

Póki co system jest jeszcze w stadium BETA, gdyż brakuje jeszcze paru opcji analitycznych, ale najważniejsze opcje już są. W związku z tym korzystanie z systemu jest na razie bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Wstępne informacje o korzystaniu z systemu są już dostępne w systemie pomocy: Tworzenie nowej kampanii

Wykorzystanie funkcji Expression Language w JSP
7 years, 1 month ago

Kiedy potrzebujesz silniejszego wsparcia ze strony JSP, powiedzmy metody Javy, ale nie chcesz stosować w kodzie swojej strony JSP elementów skryptowych, z pomocą mogą Ci przyjść funkcje języka EL. EL (Expression Language) to język skryptowy, który pozwala wywołać komponenty Javy (tj. komponenty JavaBeans) z poziomu strony JSP. Oprócz komponentów możliwe jest również wywoływanie zwykłych funkcji Javy. Poniższy artykuł opisuje sposób zastosowania tej ostatniej możliwości.

1 2 3 4
RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn
Lucid Mailer
Effective email marketing: newsletters, bulletins,
mailing campaigns
Lucid CRM
Customer relationship management, internal communication, individual sale
Lucid Sale
Sales assistant with custom-made
e-commerce platforms
Lucid Assistance
Post-Sales support for customers and troubleshooting solutions
Lucid Panel
Software for remote administration of
dedicated servers
Copyright © 2002-2012 Spacja.com