Category: LucidOffice
[LucidMailer] Statystyki i śledzenie kampanii
6 years, 5 months ago

Aplikacja LucidMailer została wzbogacona o nowe statystyki wysyłanych kampanii mailingowych. Rozszerzyliśmy integrację z Google Analytics, dzięki czemu możliwa jest dokładniejsza analiza aktywności na stronie docelowej klientów pochodzących z mailingu. Została również rozszerzona integracja z aplikacją LucidCRM poprzez nowe widoki oraz dodatkowe aktywności przyporządkowane kontrahentom na wybrane akcje użytkownika.

[LucidCRM] Szansa sprzedażowa i inne aktualizacje
6 years, 8 months ago

Wczorajszej nocy (19.07.2012) została przeprowadzona globalna aktualizacja systemu LucidOffice obejmująca wszystkie podstawowe aplikacje (LucidCRMLucidMailer) jak i ich wersje spersonalizowane oraz inne aplikacje dedykowane zintegrowane z platformą.

W systemie CRM dodaliśmy funkcjonalność szansy sprzedażowej oraz sprzedaży zintegrowanej ze sklepem internetowym LucidSale. Oprócz tego wprowadziliśmy wiele usprawnień i poprawek w poszczególnych aplikacjach jak i głównym silniku platformy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

[LucidCRM] Rewolucja w obsłudze klienta
6 years, 9 months ago

Po paru miesiącach intensywnych prac została opublikowana nowa wersja systemu Lucid CRM. Zostało wprowadzonych wiele usprawnień, dzięki czemu praca z systemem jest bardziej intuicyjna i dużo wygodniejsza. Do najważniejszych zmian należą:

  • całkowita przebudowa modułu obsługi kontrahentów
  • likwidacja komentarzy na rzecz nowego systemu aktywności działającego na podobnej zasadzie jak serwisy społecznościowe

Zapoznaj się z pełną listą zmian...

[LucidCRM] Raporty ze sprawozdań
7 years, 2 weeks ago

Zgodnie z zapowiedzią udostępniliśmy możliwość generowania raportów. Są one tworzone z dokumentów powstałych na podstawie zdefiniowanego szablonu. Generator umożliwia ograniczenie ilości wyświetlanych danych jak i sposobu ich prezentacji. Dodatkowo gdy jest to możliwe raport opatrzony jest również wykresem.

[LucidCRM] Zadania grupowe i powiązania
7 years, 3 weeks ago

W ostatnich dniach dodaliśmy możliwość tworzenia zadań grupowych oraz rozbudowaliśmy powiązania pomiędzy poszczególnymi obiektami systemu. W ten sposób możliwe jest na przykład szybkie zlecenie zadania wypełnienia jakiegoś sprawozdania od razu dla wielu pracowników. Wszystkie związane z tym zadaniem dokumenty oraz wydarzenia będziemy mieć automatycznie zgrupowane w jednym miejscu. W kolejnej aktualizacji systemu dodatkowo możliwe będzie wygenerowanie raportu oraz statystyki z tak powiązanych dokumentów. W dużym zakresie rozbudowana została również funkcjonalność etykiet.

[LucidMailer] Start systemu
7 years, 1 month ago

W ostatnich dniach uruchomiliśmy kolejną usługę z serii Lucid Office: Lucid Mailer. Jest to aplikacja internetowa pomagająca w tworzeniu, wysyłaniu i monitorowaniu kampanii e-mail marketingowych.

Póki co system jest jeszcze w stadium BETA, gdyż brakuje jeszcze paru opcji analitycznych, ale najważniejsze opcje już są. W związku z tym korzystanie z systemu jest na razie bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Wstępne informacje o korzystaniu z systemu są już dostępne w systemie pomocy: Tworzenie nowej kampanii

[LucidCRM] Nowy wygląd
7 years, 3 months ago

Dzisiejszej nocy przeprowadziliśmy aktualizację platformy LucidCRM. Wygląd systemu został całkiem przebudowany tak aby był bardziej przejrzysty i przyjemny dla oka. Zobacz screeny z nowej wersji i opisz swoje wrażenia.

[LucidCRM] Powiadomienia oraz pulpit
7 years, 5 months ago

Wprowadziliśmy nowe funkcje znacznie usprawniające pracę grupową. Do najważniejszych należą powiadomienia wysyłane do użytkowników oraz pulpit wyświetlający zaraz po zalogowaniu zestawienie najbliższych wydarzeń, nieukończonych zadań oraz powiadomień od ostatniego logowania.

1 2
RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn
Lucid Mailer
Effective email marketing: newsletters, bulletins,
mailing campaigns
Lucid CRM
Customer relationship management, internal communication, individual sale
Lucid Sale
Sales assistant with custom-made
e-commerce platforms
Lucid Assistance
Post-Sales support for customers and troubleshooting solutions
Lucid Panel
Software for remote administration of
dedicated servers
Copyright © 2002-2012 Spacja.com