Obsługa ciasteczek przez kontenery webowe w aplikacjach J2EE
7 years, 2 months ago

Chociaż ciasteczka (czasem nazywane też znacznikami kontekstu klienta) były początkowo projektowane z myślą o obsługą stanu sesji, to możemy ich z powodzeniem używać do innych, własnych celów.

[LucidCRM] Nowy wygląd
7 years, 3 months ago

Dzisiejszej nocy przeprowadziliśmy aktualizację platformy LucidCRM. Wygląd systemu został całkiem przebudowany tak aby był bardziej przejrzysty i przyjemny dla oka. Zobacz screeny z nowej wersji i opisz swoje wrażenia.

Atrybuty i parametry aplikacji J2EE
7 years, 5 months ago

Każdy, kto miał do czynienia z serwletami J2EE, powinien poświęcić nieco uwagi na analizę znaczenia atrybutów w aplikacji webowej, przede wszystkim zaś na różnice dzielące je od parametrów. Atrybuty aplikacji webowej to nie to samo co parametry, a poniższy blog opisuje ich znaczenie.

[LucidCRM] Powiadomienia oraz pulpit
7 years, 5 months ago

Wprowadziliśmy nowe funkcje znacznie usprawniające pracę grupową. Do najważniejszych należą powiadomienia wysyłane do użytkowników oraz pulpit wyświetlający zaraz po zalogowaniu zestawienie najbliższych wydarzeń, nieukończonych zadań oraz powiadomień od ostatniego logowania.

[LucidCRM] Nowy moduł dokumentów
7 years, 6 months ago

Uruchomiliśmy całkiem nowy moduł do obsługi sprawozdań i dokumentów oraz przechowywania plików. Można dzięki niemu przyporządkowywać do kontrahentów dodatkowe informacje jak również składać do kierowników raporty ze swojej pracy.

[LucidCRM] Kontrahenci potencjalni
7 years, 7 months ago

Przeprowadziliśmy dzisiaj już kolejną w tym miesiącu aktualizację systemu LucidCRM. Między innymi rozszerzyliśmy podział bazy kontrahentów wprowadzając pojęcia kontrahenta nieprzypisanego i potencjalnego. Poniżej znajduje się szczegółowa lista wprowadzonych zmian i poprawek.

[LucidCRM] Start systemu
7 years, 7 months ago

1 sierpnia 2011r przeprowadziliśmy aktualizację systemu LucidCRM do nowej wersji. Tym samym zdecydowaliśmy o upublicznieniu projektu. Póki co jest on jeszcze w fazie testowej, w związku z tym żadne opłaty nie będą jeszcze pobierane. Aby otrzymać dostęp do systemu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Obsługa sesji przez serwery webowe w J2EE
7 years, 9 months ago

Zaraz po odesłaniu do nas odpowiedzi serwery WWW zapominają, kim jesteśmy. W wielu przypadkach takie zachowanie jest prawidłowe, niekiedy jednak konieczne jest utrzymywanie pomiędzy klientem a serwerem stanu konwersacyjnego obejmującego wiele żądań. Interfejs API serwletów oferuje nam zadziwiająco proste rozwiązanie tego problemu.

1 2 3 4
RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn
Lucid Mailer
Effective email marketing: newsletters, bulletins,
mailing campaigns
Lucid CRM
Customer relationship management, internal communication, individual sale
Lucid Sale
Sales assistant with custom-made
e-commerce platforms
Lucid Assistance
Post-Sales support for customers and troubleshooting solutions
Lucid Panel
Software for remote administration of
dedicated servers
Copyright © 2002-2012 Spacja.com