Projektowanie stron RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn

Projektowanie stron traktujemy jako proces wytyczenia unikalnego zestawu celów oraz zadań prowadzących bezpośrednio lub pośrednio do zachęcenia gości witryny do stania się jej klientami.

W tym celu każdy projekt rozpoczynamy od poznania klienta, jego branży oraz wykonywanej działalności. Następnie na tej podstawie określamy profil docelowej grupy odbiorców i cały projekt strony staramy się od samego początku w odpowiedni sposób ukierunkować.

Wierzymy w budowanie marki

Marka może w unikalny sposób wyróżniać daną firmę na tle konkurencji. Dobre jej odebranie przez użytkownika jest kluczową kwestią. Ostatecznie to właśnie ten element może przeważyć o wyborze usług czy produktów konkretnej firmy.

Marka to jednak nie tylko logo. Cała strona internetowa to poglądowe przedstawienie tożsamości firmy. Bardzo duże znaczenie ma tutaj profesjonalny dobór całej kolorystyki, czcionek, czy układu strony.

Interaktywne strony

Statyczna strona internetowa w dzisiejszych czasach w większości wypadków jest niewystarczająca. Użytkownik oczekuje interakcji oraz funkcjonalności zbliżonej do możliwości systemu operacyjnego, z którego na co dzień korzysta.

W celu uzyskania rozbudowanych interfejsów użytkownika wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologie działające na poziomie współczesnych przeglądarek internetowych:

  • AJAX
  • Flash
  • GWT
  • jQuery

CMS - System zarządzania treścią

Treści raz zamieszczone na witrynie szybko ulegają przedawnieniu, a klient patrząc wciąż na te same informacje przestaje na stronę wracać.

Z tego względu każdą tworzoną stronę wyposażamy w unikalny system zarządzania treścią, specjalnie zoptymalizowany do potrzeb konkretnego projektu. Dzięki niemu osoba bez wiedzy potrzebnej do tworzenia stron internetowych jest w stanie zaktualizować treści na niej zamieszczone, dodać aktualności, czy wprowadzić nowe produkty do oferty.

Lucid Mailer
Effective email marketing: newsletters, bulletins,
mailing campaigns
Lucid CRM
Customer relationship management, internal communication, individual sale
Lucid Sale
Sales assistant with custom-made
e-commerce platforms
Lucid Assistance
Post-Sales support for customers and troubleshooting solutions
Lucid Panel
Software for remote administration of
dedicated servers
Copyright © 2002-2012 Spacja.com